Ulaşım

Adrasan’a Uçak veya Otobüs ile Ulaşım

Uçakla gelmeyi tercih edenler için, havaalanından taksiye binerek Adrasan’a rahatça ulaşabilirsiniz. Taksi ücreti yaklaşık 150 TL’dir.

Eğer taksi ile gitmek istemiyorsanız, Havaş servisleri ile Antalya otogarına gidebilirsiniz. Buradan Kumluca Tur veya Batı Antalya minibüslerine binebilirsiniz. Adrasan’a giden minibüslere veya taksilere 2 sapakta (yeni yol) inebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika süren bir yolculuktan sonra tesisimize ulaşabilirsiniz.

Eğer birkaç kişiyseniz, taksiye binerek daha hızlı bir şekilde Adrasan’a ulaşabilirsiniz. Taksilerin ücreti yaklaşık 70 TL’dir. Durakta taksi yoksa 0530 882 69 62 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz, size taksi yönlendireceğiz.

Özel Aracınız İle Ulaşım

Özel aracınızla Adrasan’a gelmek isterseniz, Antalya’dan Kemer istikametine giderek Tekirova’yı geçtikten sonra solda Olympos ve Adrasan tabelasını göreceksiniz. Buradan sapmadan devam ettiğinizde 2-3 km sonra Petrol Ofisi’ni geçtikten sonra Adrasan yeni yol sapağını göreceksiniz. Buradan sola girerek devam edin ve meydana ulaşın. Meydanın çınar ağacının olduğu camiden sola dönerek sahile inen yolu takip edin. Yaklaşık 2 km sonra dere kenarına geldiğinizde Lykya Edrassa otelinin karşısında yol arası bizim tesisimize çıkan yoldur. Buraya girip 50 metre ilerlediğinizde Portakal bahçesine ulaşırsınız.

Whatsapp Bilgi