Dalış Eğitimi

Adrasan da dalmak bir ayrıcalıktır.çünkü her dalış bir keşif dalışı mahiyetindedir. 2001 yılına kadar dalışa yasak olmasından dolayı dip yapısı çok bakir kalmıştır.en büyük özelliklerin den bir kaçıda,duvar ve mağara dalışlarıdır.amatör dalgıçtan profesyonel dalgıça kadar her kesin zorlanmadan dalış yapa bileceği bir dalış merkezidir.

Adrasan daki dalışınız sırasında rastlaya bileceğiniz deniz canlıları,başta orfoz,akya sürüleri,deniz tavşanları,karavida(böcek),büyük adabey leri,müren,kaplumbağa,Akdeniz fok u,asker balıkları,anemon,tunikat,mercan,sünger ve çeşitleri,mağaralar,kovuklar.

Adrasan da neredeyse yılın 12 ayı dalış yapmak mümkündür.
çünkü su o kadar berrak ki dip görüş mesafesi 30 ile 50 metre arasındadır.

Adrasan nın bu muhteşem deniz altı yaşamını bizlere ulaşma fırsatı veren 1 adet dalış oklulumuz vardır.Adrasan dalış merkezi ve okulu deneyimli eğitmenleri ile bu işi en profesyonel ve emniyetli bir şekilde yürütmektedir.adrsan dalış merkezinin 10 yıldır yerli ve yaban cı yüzlerce öğrencisi olmuştur.ve olmaya da devam etmektedir.

Eğer adrasan da geçireceğiniz tatilinizde bende dalmak istiyorum diyorsanız tavsiyemiz adrasan dalış merkezine uğramanızdır.

Dalış için gerekli bütün ekipmana sahip olan adrasan dalış merkezi,dalmayı öğrenmek isteyen lere kurslar düzenlemektedir.ayrıca dalış seviyesini yükseltmek isteyenlere dalış eğitmenliğine kadar eğitim vermektedir.

Adrasan dalış merkezi sahipleri ve eğitmenleri Holger Pollmann ve Mediha Pollmann sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedirler.

Whatsapp Bilgi