Bir Doğal Tatil Öyküsü

Baştan sona etik davranıyoruz

Bizi farklı kılan şeyler hakkında daha fazla bilgi edinin

Adrasan, Antalya’da doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir ve tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerden biridir. Eğer siz de Adrasan’da huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız Portakal Bahçesi tam size göre. Doğanın içinde kurulmuş olan bu aile işletmesi, portakal ağaçları arasında bulunan ağaç evlerden oluşmaktadır.

Tesisimiz 18 odası ve 40 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bungalov tarzındaki konaklama birimlerimiz, içi geniş ve tertemizdir. Camlardan açılan balkonlar sayesinde, portakal kokuları ve doğanın huzur verici sesleri arasında kitabınızı okuyabilir veya keyifle içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca tesisimizde klimalı odalarımız da mevcuttur.

Sabahları doğal köy ürünlerimizle hazırlanmış kahvaltıları yiyerek güne zinde başlayabilirsiniz. Tesisimize sadece 250 metre uzaklıkta bulunan masmavi denizle buluşmak için ağaçlar arasında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Uzun sahil boyunca yürüyüş yaparken, küçük yuvarlak çakıl taşları ve deniz kabuklarıyla süslenmiş sahilimizde güneşlenebilir veya serin sularında yüzebilirsiniz.

Tesisimize ulaşım ise oldukça kolaydır. Havaalanından taksiyle tesisimize ulaşabilir veya Antalya Otogarı’ndan Kumluca Tur veya Batı Antalya minibüslerine binebilirsiniz. Adrasan’a gelmeden önce Adrasan 2 sapakta (yeni yol) istikametinde inerek, Adrasan’a giden minibüsler veya taksilerden birine binerek tesisimize 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Portakal Bahçesi, uygun fiyatları ve doğanın içinde huzurlu bir tatil için ideal bir seçenektir. Doğal cennet Adrasan’da unutulmaz bir tatil için sizleri bekliyoruz.

En doğru doğal tatil

Sürdürülebilir iş modelimiz sayesinde dünya için olduğu kadar siz tüketiciler için de iyi olan etik, ilgi çekici bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz. Yakın zamanda, The Good Shopping Guide tarafından üst üste üçüncü kez seçilen dünyanın en etik şirketlerinden biri olarak kabul edildik.

5000+

Misafir

500+

Olumlu Yorum

5

Bölgesel Ödül
Whatsapp Bilgi