Aktiviteler

Balık Avı :
Adrasan sakin bir koy olduğu için balık avı için  uygundur. Özellikle zıpkın balıkçılığını  için oldukça verimli sulara sahiptir. Tekne turlarına balık avlama için katılabilirsiniz

 

Dalış :
Adrasan da yılın 12 ayı dalış yapmak mümkün. 2001 yılına kadar dalışa yasak olan bölge çok bakir kalmıştır.
Dalışınız sırasında rastlaya bileceğiniz deniz canlıları, Akdeniz fok u Orfoz,Deniz tavşanları, Mercan, Karavida(böcek),büyük Adabey leri,Müren,Kaplumbağa, Akya sürüleri ,Anemon,Sünger.
Profesyonel ve Amatör dalış yapılabilir.

 

 Su sporları:
Adrasan’da keyifle zaman gerçireceğiniz bir aktivitede su sporları yapmaktır. Adrasan sahilinde bulunan su sporları merkezinde Banana, su kayağı ve benzeri aktivitelerde yaparak çok eğlenceli vakitler yaşayabilirsiniz.

 

 Paraşütle atlama (Tandem) :
Adrasan’ın sırtını dayadığı Tozlu tepesinden yamaç paraşütü (Tandem) ile atlayabilirsiniz. Bu inanılmaz keyifli aktivite için kaldığınız tesisin yetkilisine talbinizi iletmeniz yeterlidir.

 

 Çevre turu:
Adrasan çevresinde Patara, Letoon, Olimpos antik kenti, bulunmaktadır.

 

 Olympos :
Bölgede Musa Dağının zirvesinde 170 dönüm üzerine kurulu ilk olan Olympos, Fethiye  Antalya Lykia yolu üzerinden 2,5 saatlik yürüyüşle gidilebilir.

 

  Sazak koyu yürüyüş:
Zor  olmayan bir yürüyüş parkurudur.Parkur, 8km gidiş 8km geliş toplam 16 km dir. Toprak bir yoldan  kokulu çam ağaçları arasından denize bakarak keyifli bir  yürüyüş yapabilirsiniz. 

 

 

Tekne Turları :
Adrasan sahilinden kalkan günlük tekne turlarına ile denizin ve sahilin keyfini çıkarabilirsiniz.
Adrasan’dan günübirlik tekne turlarını, 3 seçenek sunuyor. Fenike batığının bulunduğu Gelidonya Burnu ve Beş adalar yönü. Diğerleride Sazak, Porto Ceneviz koyları turudur.

 

Bisiklet gezileri:
Kaldığınız otel ve pansiyondan bisiklet kiralayıp Olimpos ve çevresine geziler yapabilirsiniz.

Adrasan Bungalov          Adrasan otelleri         Adrasan ağaç evler          AdrasanBungolov                

Apart ev fiyatları                Bungalow                  Adrasan pansiyon

Tesisimizle İlgili Yorum Yazabilirsiniz