Adrasan Tatil Fiyatları

Antalya’nın doğal güzellikleriyle ünlü bölgesi Adrasan, tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerden biridir. Adrasan’da konaklamak için birçok seçenek bulunsa da, doğanın içinde huzurlu bir tatil geçirmek ve portakal bahçelerinin ortasında konaklamak isteyenler için Portakal Bahçesi ideal bir seçenektir.

Portakal Bahçesi, ağaç evlerden oluşan bungalov tarzı konaklama birimleriyle doğayla iç içe bir tatil sunuyor. Tesisin geniş ve temiz odaları, camlardan açılan balkonları, doğanın huzur verici sesleri ve portakal kokularıyla konuklara keyifli bir deneyim sunuyor. Ayrıca tesisin klimalı odaları da mevcuttur.

Tesisin sabahları servis ettiği doğal köy ürünleriyle hazırlanmış kahvaltılar, konukların güne zinde başlamasını sağlıyor. Tesis sadece 250 metre uzaklıkta bulunan masmavi denizle buluşuyor ve konuklar ağaçlar arasında keyifli bir yürüyüş yaparak denize gidebilirler. Uzun sahil boyunca yürüyüş yapmak, sahilde güneşlenmek veya serin sularında yüzmek de mümkündür.

Portakal Bahçesi’ne ulaşımı oldukça kolaydır. Havaalanından taksiyle veya Antalya Otogarı’ndan Kumluca Tur veya Batı Antalya minibüsleriyle tesisin bulunduğu bölgeye ulaşabilirsiniz. Adrasan’a gelmeden önce Adrasan 2 sapakta (yeni yol) inerek, Adrasan’a giden minibüsler veya taksilerden birine binerek tesis 15 dakikada ulaşılabilir.

Portakal Bahçesi’nin sunduğu huzurlu doğa ortamına ve konforlu konaklama imkanlarına rağmen fiyatları oldukça uygun seviyededir. Doğal cennet Adrasan’da unutulmaz bir tatil için Portakal Bahçesi sizleri bekliyor.

Related Posts

1 Response

Leave a Reply

Whatsapp Bilgi